Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
