Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo
