Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
