Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
