Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Font size
fr: Taille de police

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale
