Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
