Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Font size
he: גודל גופן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
