Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Font size
hu: Betűméret

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
