Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Font size
is: Leturstærð
