Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
