Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
