Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
