Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
