Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
