Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
