Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
