Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: Navigation
ur: نیویگیشن
