Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo
