Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
