VisualN (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
