VisualN (8.x-1.0-alpha11) - en to et translation catalogue (73 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Create
et: Loo

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Module
et: Moodul

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Configuration
et: Seadistus

en: Align
et: Joondus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Revert
et: Lähtesta

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Reference
et: Viide

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Resource
et: Ressurss

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Default fetcher
et: Vaikimisi valitud sisutõmbaja (fetcher)

en: Include file in display
et: Kaasa fail ekraanile

en: The description may be used as the label of the link to the file.
et: Kirjeldust saab kasutada failile viitava lingi märgendina.

en: No defined styles
et: Ühtegi stiili ei ole defineeritud

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Hash
et: Räsi

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
