VisualN (8.x-1.0-alpha12) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Location
bg: Местоположение

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Revert
bg: Връщане

en: Right
bg: Дясно

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
