VisualN (8.x-1.0-alpha12) - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Create
eu: Sortu

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Module
eu: Modulua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: The description may be used as the label of the link to the file.
eu: Deskribapena fitxategira zuzendutako estekaren azalpen gisa erabili daiteke.

en: Element type
eu: Elementuaren mota
