VisualN (8.x-1.0-alpha12) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Module
sk: Modul

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Reference
sk: Referencia

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Number of points
sk: Počet bodov

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Default fetcher
sk: Predvolený spôsob preberania

en: Include file in display
sk: Zahrnúť súbor do zobrazenia

en: The description may be used as the label of the link to the file.
sk: Popis môže byť použitý ako označenie odkazu na súbor.

en: No defined styles
sk: Žiadne definované štýly

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Element type
sk: Typ elementu

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
