VisualN (8.x-1.0-alpha13) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
