VisualN (8.x-1.0-alpha13) - en to az translation catalogue (65 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Module
az: Modul

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Align
az: Sıralama

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Revert
az: Qaytarma

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reference
az: Istinad

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Include file in display
az: Faylı ekrana daxil edin

en: The description may be used as the label of the link to the file.
az: Təsvir fayla keçidin etiketi kimi istifadə edilə bilər.

en: No defined styles
az: Müəyyən edilmiş üslub yoxdur
