VisualN (8.x-1.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Create
lt: Kurti

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Module
lt: Modulis

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Data key
lt: Duomenų raktas

en: Default fetcher
lt: Numatytasis surinkėjas

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Element title
lt: Elemento pavadinimas

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
lt: Pavyzdžiai: <code>@implicit-public-file</code> (failui viešoje failų sistemoje), <code>@explicit-file</code>, ar <code>@local-file</code>.

en: @date by @username
lt: @username - @date
