VisualN (8.x-1.0-alpha13) - en to nl translation catalogue (93 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: Revisions
nl: Revisies

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: preview
nl: voorbeeldweergave

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Align
nl: Uitlijning

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Reference
nl: Referentie

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Default options
nl: Standaardopties

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Config
nl: Instellen

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Resource
nl: Bron

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Data key
nl: Datasleutel

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Default fetcher
nl: Standaard<em>fetcher</em>

en: Include file in display
nl: Bestand tonen bij weergave

en: The description may be used as the label of the link to the file.
nl: De beschrijving kan gebruikt worden als het label van de link naar het bestand.

en: No defined styles
nl: Geen stijlen gedefinieerd

en: Number of slides
nl: Aantal slides

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Header title
nl: Header-titel

en: Element type
nl: Elementtype

en: No content found
nl: Geen inhoud gevonden

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
nl: Voorbeelden: <code>@implicit-public-file</code> (voor een bestand in het publieke bestandssysteem), <code>@explicit-file</code>, of <code>@local-file</code>.

en: Whether a new revision should be created by default
nl: Of standaard een nieuwe revisie moet worden aangemaakt

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: HTML markup
nl: HTML-opmaak
