VisualN (8.x-1.0-alpha14) - en to lv translation catalogue (68 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Module
lv: Modulis

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Align
lv: Novietot

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Reference
lv: Atsauce

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Default fetcher
lv: Noklusētais savācējs

en: No defined styles
lv: Nav definētu stilu

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
