VisualN (8.x-1.0-alpha14) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Default options
pa: ਮੁੱਢਲੀਆਂ ਚੋਣਾਂ
