VisualN (8.x-1.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (80 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Create
ca: Crea

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Module
ca: Mòdul

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Configuration
ca: Configuració

en: Align
ca: Alineació

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Reference
ca: Referència

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Apply
ca: Aplica

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Config
ca: Configuració

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Resource
ca: Recurs

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Default fetcher
ca: Recollidor predeterminat

en: Include file in display
ca: Inclou el fitxer en la visualització

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ca: La descripció es pot utilitzar com a l'etiqueta de l'enllaç al fitxer.

en: No defined styles
ca: No hi ha estils definits

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Element type
ca: Tipus d'element

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
ca: Exemples: <code>@implicit-public-file</code> (per un fitxer al sistema de fitxers públic), <code>@explicit-file</code>, o <code>@local-file</code>.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
