VisualN (8.x-1.0-alpha15) - en to el translation catalogue (72 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Create
el: Δημιουργία

en: Module
el: Μονάδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Align
el: Στοίχιση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Open in new window
el: Άνοιγμα σε νέο παράθυρο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Reference
el: Αναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Data key
el: Κλειδί δεδομένων

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Default fetcher
el: Προεπιλεγμένος λήπτης

en: Include file in display
el: Το αρχείο να συμπεριλαμβάνεται στην εμφάνιση

en: The description may be used as the label of the link to the file.
el: Η περιγραφή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ετικέτα για το σύνδεσμο προς το αρχείο.

en: No defined styles
el: Δεν έχουν οριστεί στυλ

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Hash
el: Κατακερματισμός
