VisualN (8.x-1.0-alpha15) - en to hu translation catalogue (98 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Center
hu: Középen

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Create
hu: Létrehozás

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Module
hu: Modul

en: Custom
hu: Egyéni

en: Location
hu: Helyszín

en: Revisions
hu: Változatok

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Authored by
hu: Szerző

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: preview
hu: előnézet

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Align
hu: Igazítás

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Reference
hu: Referencia

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Default options
hu: Alapértelmezés szerinti lehetőségek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Number of points
hu: Pontok száma

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Modifier
hu: Módosító

en: Config
hu: Beállítás

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Data key
hu: Adatkulcs

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Update list
hu: Lista frissítése

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Default fetcher
hu: Alapértelmezés szerinti letöltő

en: Include file in display
hu: A fájl is látszódjon megtekintéskor

en: The description may be used as the label of the link to the file.
hu: A leírás a fájlra mutató hivatkozás felirataként használatos.

en: No defined styles
hu: Nincsenek stílusok meghatározva

en: Raw data
hu: Nyers adat

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Element type
hu: Elem típus

en: Element title
hu: Elem címe

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
hu: Példák: <code>@implicit-public-file</code> (egy fájlhoz a nyilvános fájlrendszerben), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.

en: Whether a new revision should be created by default
hu: Alapértelmezetten készüljön-e új változat

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: build
hu: összeépítés
