VisualN (8.x-1.0-alpha15) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Include file in display
hy: Ցուցադրելուց ներառել ֆայլը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
