VisualN (8.x-1.0-alpha15) - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Location
ug: ئورنى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
