VisualN (8.x-1.0-alpha16) - en to bo translation catalogue (63 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Open in new window
bo: སྒེའུ་ཁུང་གསར་བའི་ནང་དུ་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Left
bo: གཡོན

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Default options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་ཚན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Default fetcher
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚུར་ལེན་བྱེད

en: Include file in display
bo: འཆར་ངོས་སུ་ཡིག་ཆ་འཇུག་པ

en: The description may be used as the label of the link to the file.
bo: གསལ་བཤད་འདི་ཡིག་ཆ་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང་ལ་སྤྱོད་སྲིད།

en: No defined styles
bo: གཏན་འབེབས་བྱས་པའི་བཟོ་ལྟ་མེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
