VisualN (8.x-1.0-alpha16) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
