VisualN (8.x-1.0-alpha17) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Revision
ne: संशोधन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
