VisualN (8.x-1.0-alpha17) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: Align
ps: پرليكول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
