VisualN (8.x-1.0-alpha17) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
