VisualN (8.x-1.0-alpha17) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
