VisualN (8.x-1.0-alpha18) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: preview
lo: ເບິ່ງກ່ອນພິມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
