VisualN (8.x-1.0-alpha18) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
