VisualN (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Color
kk: Түс
