VisualN (8.x-1.0-alpha17) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
