VisualN (8.x-1.0-alpha14) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Configuration
mg: Fanamboarana
