VisualN (8.x-1.0-alpha14) - en to tr translation catalogue (84 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Center
tr: Merkez

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Create
tr: Oluştur

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Module
tr: Modül

en: Custom
tr: Özel

en: Location
tr: Konum

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Number of rows
tr: Satır sayısı

en: Authored by
tr: Yazan

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Align
tr: Hizalama

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Publishing options
tr: Yayınlama seçenekleri

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Revert
tr: Geri al

en: Open in new window
tr: Yeni pencerede aç

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Reference
tr: Kaynak

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Default options
tr: Öntanımlı seçenekler

en: Apply
tr: Uygula

en: Number of points
tr: Puan sayısı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Default fetcher
tr: Varsayılan getirici

en: Include file in display
tr: Dosyayı gösterime dahil et

en: The description may be used as the label of the link to the file.
tr: Bu açıklama, dosyaya olan bağlantılarda etiket olarak kullanılabilir.

en: No defined styles
tr: Tanımlı stil yok

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Hash
tr: Karma

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
tr: Örnekler: <code>@implicit-public-file</code> (genel dosya sistemindeki bir dosya için), <code>@explicit-file</code> ya da <code>@local-file</code>.

en: Whether a new revision should be created by default
tr: Varsayılan olarak yeni bir düzeltmenin oluşturulması gerekip gerekmediği

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
