VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
