VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Changed
da: Ændret

en: Processed
da: Behandlet

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
