VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
